خانه | آرشیو | پست الکترونیک
 

دنياي مجازي

 لحظاتي در زندگي انسانها وجود دارد كه احساس ميكني ذهنت ظرفيت پذيرش بيش از اين اطلاعات را ندارد به دنبال راه تخليه آن ميگردي و خب هر كس به ذايقه خود تراوشات فكري خود را تخليه ميكني.

به همين آساني

بعدها برميگردي و مي‌بيني عجب نوشته‌هايي است اينها...

ميگويي : چه كسي آنها را نوشته !

در عرصه وبلاگ نويسي نيز جز اين را نميتوان متصور بود.

نوشته هاي زيادي در وبلاگها قرار ميگيرند كه به يقين برايند افكار ، ايده‌آلها ، احساسات و گاهي دلنگرانيهاي نويسندگان آنهاست . در اين مدت بارها و بارها به وبلاگهاي متفاوتي سر زدم و آنچه بيش از همه برايم جالب بود خروج از چهارديواري ذهني خودم بود و در عوض ورود به دنياي هزار رمز و راز دهها انسان ديگر.

دنياي مجازي اگر در اين مدت هيچ نفعي برايم نداشته باشد و اگر براي استفاده از آن هزينه‌هايي را متحمل شوم اما حداقل اين فايده را دارد كه با انسانهاي جديدي آشنا شده‌ام با آرمانهاي والايي برخورد كرده‌ام و دغدغه‌هاي غير قابل توصيفي را درك كرده‌ام.

دنياي مجازي چقدر خوب است .


سه شنبه 8 شهريور

.............................................. معرفي وبلاگها

محمد

در مورد وبلاگم(( كلنل محمد تقي خان پسيان)) بايد بگويم كه اين وبلاگ در باره ي وطن پرستي مي باشد.

 

 

آرام

دل نوشته‌هايم برای ... نمی شود به فراموشی ات سپرد وگذشت چنين که ياد تو زود آشنا وهرجايی است تو باری اینک ازاوج بی نیازی خویش که چون غریبی من مبهم ومعمایی است پناه غربت غمگین دستهایی باش که دردرناکترین ساقه های تنهایی است من پر ازطوفام اما آرام تر ازهمیشه درجاده های زندگی قدم می گذارم واین را مدیون حضوری سبز و زلالم منتظر دیدارتان هستم راستی رهاجان من به روزم تورا من چشم درراهم

|+| نوشته شده توسط raha در ۱۳۸٤/٦/٤ و ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ | پيام هاي ديگران ()