خانه | آرشیو | پست الکترونیک
دوباره سلام

با امروز۴۶ روز است که در راه نو ایران ننوشته ام.

البته از فضای مجازی دور نشدم و به وبلاگ دوستان سر میزدم اما گرفتاریهای روزانه کمی من را مشغول کرده بود و هنوز هم چنین است و به همین سبب نتوانستم وبلاگ نویسی را ادامه دهم.

در حقیقت حالا بهتر متوجه میشوم وبلاگ نویسان چه کار مشکلی انجام میدهند.

با وجود تمام مشغله ای که روزانه با آن درگیرند باز گوشه و کنار فرصتی را مقتنم میشمارند و همت میکنند و وبلاگهای خود را بروز میکنند.

من اما چندی پیش صبرم تمام شد و دیگر نتوانستم غیبتم را ادامه دهم. بنابر این به چند نفر از دوستان پیشنهاد دادم وبلاگ مشترکی راه اندازی کنیم و در فرصتهایی که بدست می آوریم مطالب خود را در آن وبلاگ قرار دهیم.

به لطف این دوستان عزیز این اتفاق مبارک افتاد و اکنون پنج نفر به صورت فعال مینویسند و تعداد دیگری از دوستان هم آمادگی خود را برای قرار دادن مطالب خود اعلام کرده اند که اگر چنین شود مجله کوچک وبلاگ نویسان آهسته، آهسته شکل میگیرد.

دیار مهر فضایی است که تنها دوستان وبلاگ نویس داخل ایران در آن نمی نویسند بلکه دوستانی از خارج کشور نیز دل در گرو آن نهاده اند و اینگونه ارتباط  خود را با ایران و ایرانیان حفظ کرده اند.

هر کدام از آنها دلیلی برای همکاری داشته اند و اهدافشان والا و قابل تحسین است و چیزی نیست جز سربلندی شهروندان ایرانی، ایجاد دوستی بر پایه همان محبت و احساس وطن پرستی که میان همه ایرانیان وجود دارد.

حال با همه این اوصاف و از آنجا که همه این دوستان وبلاگی فعال دارند دور از انصاف بود من وبلاگم همچنان تعطیل باشد و تنها در دیار مهر بنویسم بنابراین با وجود تمام مشغله ام به لطف خدا راه نو ایران را دوباره آغاز میکنم. با تجربه ای که در این مدت از همه شما دوستان وبلاگ نویس خود آموخته ام و امیدوارم همچنان من را از نظرات خود بهره مند کنید.

راه نو ايران در ديار مهر

 

|+| نوشته شده توسط raha در ۱۳۸٤/۸/٢٠ و ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ | پيام هاي ديگران ()