خانه | آرشیو | پست الکترونیک
ايران در آستانه تصميم تاريخی !

این روزها کشورمان در شرایط حساسی قرار گرفته است. از سویی پرونده ایران بر روی میز آژانس انرژی اتمی تا رسیدن به سرانجامی مبهم و چه بسا دردسر آفرین چند گامی بیشتر فاصله ندارد و از سویی دیگر اولین لایحه بودجه دولت جدید بر روی میز نمایندگان مجلس آماده است تا سالی متفاوت را برای ملت ایران رقم بزند.

البته سال متفاوت ایرانیان از نظر دولتمردان سالی به یاد ماندنی است که مردم معنا و مفهوم عدالت را به راستی خواهند چشید و امید به آینده در جوانان افزایش می یابد و از سویی دیگر و از نظر کارشناسان اقتصادی چه آنان که همسو با دولتند و چه آنان که منتقد دولت متفاوت از این جهت که کشور دچار بحران اقتصادی سنگینی خواهد شد که تورم به بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت و فشار اقتصادی بیش از پیش بر مردم وارد میشود.

این روزها نشسته ایم و تنها به ادعاهایی گوش میکنیم که خدا میداند ضمانت اجرایی آنها چیست!؟

دولتمردان امروز ای کاش با این همه انتقادی که از دولت قبل میکنند حداقل یک درس را از دولت گذشته می آموختند و به جای اینکه از رای بالای ملت برای موج سواری و سخن راندن و به چالش کشیدن سیاست دولتهای غربی استفاده میکردند لا اقل تدبیر میکردند و با سیاست ورزی و ظرافت این اجماع جهانی را که علیه ایران بوجود آورده اند خنثی میکردند.

این روزها ادعای مهرورزی کاش کمی جای خود را به سیاست ورزی میداد!

کاش روزی نرسد که برگردیم و به تندروی و بی تدبیری خود معترف شویم.

این روزها کاش گرهی را که میشود با دست باز کرد با دندان به جانش نمی افتادیم.

 

|+| نوشته شده توسط raha در ۱۳۸٤/۱٢/۱٢ و ساعت ٥:۳٧ ‎ب.ظ | پيام هاي ديگران ()